2000 yılında özgün tasarım, kaliteli üretim sloganıyla yola çıkan Guzzi sektördeki tecrübesiyle ve ürünlerinin kalitesiyle adından söz ettiriyor.

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmez parçalarından biri olan stor perdeler çağımızın ve teknolojinin koşulları gereği daha kullanışlı ve konforlu hale getiriliyor. Guzzi, stor perdelere ilave olarak ürettiği perde aksesuarlarıyla dekorasyonda bütünlük sağlıyor. Geleneksel perdelerin yerini stor ve jaluzi türü mekanik perdeler hızla alırken Guzzi göz alıcı tasarımlarıyla evinize modern bir hava katmanın yanı sıra kolay kurulum ve kullanışlı oluşuyla da dekorasyonların vazgeçilmezi haline geliyor.

Guzzi perde aksesuarları kalite ve birçok renk seçeneğiyle her zevke uygun

Guzzi son yılların dekorasyon trendlerinde yükselen stor perde ve jaluzi gibi perde sistemlerini bünyesinde barındırmanın yanı sıra perde aksesuarlarıyla da karşımıza çıkıyor. Bu aksesuarlar fonksiyonel olmasının ötesinde renk çeşitleriyle de her zevke hitap ediyor. Parlak metalik renkleri olan, fırın boyalı ve özel patine renk seçenekleri bulunan Guzzi aksesuarları, perdeleri en çekici ve çarpıcı yapan önemli unsurlar arasında yer alıyor.

-Bulten360-

GUZZI 2021 0004 2 copy
Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart