Hakkımızda

>
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2000 yılında Mustafa ve İsmail Göçer kardeşler tarafından 30 m2 bir alanda kurulan Şah Metal, henüz kuruluş aşamasında benimsediği uygulama alanına uyum sağlayacak montaj şekilleriyle bütünleşen özgün tasarımlar, birçok ürün çeşidinde piyasasında ilk olmuş detaylar , olmazsa olmazı kaliteli üretim olmuş, geride bıraktığı yıllarda sektöre yön veren, saygın bir kuruluş olmayı hedeflemiş ve bu konuda yerini almıştır.

Kurumsal bir marka olma yolundaki ilk adımını 2003 yılında Guzzi markasını tescil ettirerek atan Şah Metal, ürünlerini “Pro Collection”, “Basic Collection” ve “Roller Blinds and Accessories” olarak isimlendirdiği üç ana grupta toplamıştır.

Geçmiş yıllarda ağırlıklı olarak klasik ürünler ile vitrinlerde gözüken ürün çeşidini 2020 yılından sonra daha modern daha trend ürünlerle zenginleştirmiştir. Özellikle  stor ve aksesuarları için hazırlamış olduğumuz “Roller Blinds and Accessories” kataloğundaki ürünlerin kullanım detayları ve görsel zenginliği ile hem iç pazarda hem dış pazarda büyük beğeni toplamıştır.

Şah Metal kolleksiyonlarını daima yenileyerek, ürünlerini kaliteli üretim ve kaliteli hizmet ilkelerinden asla taviz vermeden pazara sunarak, sektörel trendlerin takipçisi değil, en önemli belirleyicilerinden biri olmayı başarmıştır. Şah Metal ailesinin en önemli parçası olan müşterilerinin kendisine duyduğu güveni korumak ve daha üst seviyelere çıkarabilmek adına müşteri memnuniyeti için her gün daha çok çalışmaktadır.

Mütevazi bir kuruluş olarak sektöre adım atan Şah Metal elde ettiği kazanımları yatırıma dönüştürerek 3.000 m2 kapalı alanında, yurtiçinde yaklaşık 400, yurt dışında ise 100 olmak üzere toplam 500 satış noktasına hizmet veren bir marka olmayı başarmıştır.

Sizlerin desteğiyle sektörün öncü firmalarından biri haline gelen Şah Metal, kendisini tercih eden siz değerli müşterilerine en içten teşekkürü bir borç bilir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart